7 kovo, 2022

Galimiems pranešėjams

Konferencijos ir seminaro kalbos: anglų ir lietuvių. Pagrindiniai konferencijos pranešimai bus verčiami sinchroniniu vertimu į lietuvių ir anglų kalbas.

Numatoma bendra pranešimo trukmė 30 min. – iš jų 20 min. pranešimui ir 10 min. jo aptarimui.

Santraukų pateikimo terminas pratęstas iki 2022 m. birželio 30 d. Ne ilgesnes kaip 250 žodžių pranešimų santraukas anglų ar lietuvių kalba prašome pateikti užpildžius toliau pateikiamą formą.

Mokslinis komitetas apsvarstęs visas santraukas informuos jus, ar jūsų pranešimas priimtas į konferenciją arba seminarą, iki 2022 m. liepos 1 d.

Registracijos mokestis pranešėjams 100 eurų (pranešimą skaitantiems doktorantams 80 eurų), dalyviams 20 eurų (užsiregistravusiems studentams be mokesčio).

Dėl susiklosčiusios COVID 19 situacijos, siekdami suvaldyti rizikas, organizatoriai planuoja konferenciją ir seminarą rengti dviem formatais – gyvai Vilniaus universitete ir internetu. Jeigu situacija blogėtų, visa konferencija bus perkelta į internetinę terpę.

Labai prašome pateikiant santrauką skiltyje Kita svarbi informacija nurodyti, ar pageidautumėte savo pranešimą skaityti internetu, ar dalyvauti fiziškai, taip pat ar, jūsų nuomone, pranešimas labiau tiktų konferencijai, ar seminarui.

Kilus klausimų, susisiekite su mumis: ingrida.tatolyte@flf.vu.lt.


Prašome pateikti pranešimo santrauką

Langeliai, pažymėti žvaigždute*, privalomi.